نتایج مسابقه عکاسی

 

اعلام نتایج نهایی مسابقه عکاسی :

دوستان گاه شنود قاصدک، همراهان همیشگی و شرکت کنندگان مسابقه عکاسی سلام . بالاخره انتظارها به سر آمد و نوبت به اعلام برندگان نهایی مسابقه عکاسی گاه شنود قاصدک رسید. این سخت ترین مرحله به گمان ما قاصدکی ها انتخاب سه عکس برتر از بین اینهمه عکس زیبا بود که به همت شما دوستان برای ما ارسال شده بود، اگرچه ما دلمون میخواست همه شما رو برنده اعلام کنیم، اما چه کنیم که دستمون بسته است و در نهایت مجبور به انتخاب سه عکس برتر با کمک شما و آرای داوران عزیز برنامه شدیم خدایی نکرده فکر نکنید ما بدقولیم، یا به تعهداتمون عمل نمی کنیم، گاه شنود سرش بره، قولش نمیره!!!

جا داره از اسپانسرهای این برنامه انجمن فرهنگی ایرانیان ادمونتون IHSE و همین طور خانم نوران استادیان بابت حمایتشون از این برنامه تشکر کنیم همینطور از شما که عکسهاتون رو فرستادید، صبوری کردید، در رای گیری ها شرکت کردید و همراه ما بودید سپاسگزاریم و اما…. برندگان هنرمند مسابقه عکاسی گاه شنود قاصدک با موضوع “از هزار رنگ خزان تا سپیدی برف” به شرح ذیل می باشد :

عکس اول از خانم عادله امینیان- ایران، برنده 200 دلار جایزه نقدی

 عادله امینیان

عکس دوم از آقای رضا رضایی- ادمونتون، برنده 100 دلار جایزه نقدی

 رضا رضایی

عکس سوم از آقای شهرام فر- ادمونتون، برنده 50 دلار جایزه نقدی

 شهرام فر

با برندگان عکسها متعاقبا تماس خواهیم گرفت و جایزه ها رو تقدیم خواهیم کرد . در ضمن همونطوری که وعده داده بودیم با توجه به استقبال خوب شما دوستان و با تجربیاتی که در مسابقه گذشته کسب شد قصد داریم برای فصل بهار و تابستان هم مسابفه عکاسی آماتوری ترتیب بدیم که خبر های اون رو میتونین بزودی از طریق سایت گاهشنود قاصدک پیگیری کنید .

با تشکر از همه دوستان و همراهان

Nooran new ad Logo

2 دوست داشتمش