برگی تازه !

سلام .حس قشنگیه همین گفتن سلام . نشانی کوتاه از یک آشنایی دیرینه .

همونطوری که خودتون میبینین بصورت منظم هر هفته برنامه های جدیدی توی سایت بار گذاری میشه و برنامه های زنده مون هم بصورت مرتب و با یک برنامه ریزی خوب در حال پیگیریه . یک قسمت از نگرانی ما در بخش تولید برنامه های با کیفیت برای سایت بود که خدا رو شکر با همت دوستان این نگرانی رفع شده و در حالی که چندین برنامه خوب در نوبت بروز شدن هستن سیر ساخت برنامه ها از همه رده ای شتاب خوبی گرفته و حتی اگه دوستان برنامه ساز به همین سرعت لطف کنن و ادامه بدن امکان بار گذاری برنامه های بیشتری در طول هفته ایجاد میشه .

برنامه های زنده هم سیر رو به رشد خودش رو با برنامه ریزی های خوب گروه های کارگردانی ادامه میده و خوشبختانه هر برنامه زنده با کارگردانی متفاوت و با تنوع برنامه های منحصر به فرد باعث شده که خصوصیتهای اون با برنامه قبل خودش متفاوت شده و کیفیت کار بالا تر بره .

نکته خوب کار ما  باز هم شما شنونده هایی هستین که  هر روز در ادامه این راه بیشتر تشویق میکنین  . باور کنین روز های اول احساس میکردم که این کار خیلی بیهوده است . اینگار ما برای خودمون اجرا میکردیم و فقط خودمون برنامه هامونو ضبط میکردیم …بدون هیچ شنونده ای . اما واقعیت این شد که در هر برخوردی با شما دوستان من شگفت زده شدم از اینکه شما  سایت ما رو بازدید میکنید و برنامه های ما رو میشنوید  …. تشویق و انتقاد میکنید و نظر میدین و راه رو برای بهتر کردن کیفیت به ما نشون میدین .

همینطور تعداد بازدید کننده های سایت و کسانی که در فیس بوک برنامه های ما رو تعقیب میکنن به میزان قابل توجهی افزایش یافته و همه اینها مسئولیت کار ما رو سنگین تر میکنه . هر روز در تلاشیم که با اجرا های بهتر و بالا بردن کیفیت بتونیم رضایت شما رو کسب بکنیم .

یک خبر خیلی جدید هم دارم . بالاخره میلاد به وعده اش وفا کرد و بزودی قسمت جدید “ماشالا خان در بارگاه هارون والرشید” در سایت بار گذاری میشه که میدونم علاقه مندای زیادی منتظر شنیدن قسمتهای جدید اون هستن . همینطور داستان کوتاه “زخم رقیب” از نویسنده خوب و جوان ” مهدی ربی” و همینطور نمایش رادیویی ” رد پا اگر ماندنی بود کسی راه خانه اش را گم نمیکرد” از دیگر نویسنده جوان ایرانی “سعید محسنی” در حال طی آخرین مراحل تولیده که در هفته های آتی در کنار بقیه برنامه های سایت تقدیم شما خواهد شد .

با ما باشید و مشوق و منتقد ما باشید . منتظر نظرات راهگشای شما هستیم .

امیر حسین

5 دوست داشتمش

2 Responses

  1. حمیرا says:

    پست اخیری که گاهشنود در فیس بوک گذاشته خیلی پست سخیفی ئه. حد و اندازه گاهشنود بالاتر از اونه که بشه محل تبلیغ کنسرت های چیپ و کلا تبلیغات!!!
    تا حالا هیچ وقت گاهشنود چنین پست هایی نداشته! و همونطور که یکی از دوستان همونجا کامنت داده بودن خواهشمندیم گروه جدید هم این رویه رو آغاز نکنن و اون پست رو هم پاک کنین بی زحمت.

    با تشکر

  2. نرگس says:

    دوست عزیز ممنون از نظرتون و ممنون از اینکه سطح کیفی کار و فعالیتهای رادیو براتون اهمیت داره اما گرفتن تبلیغات برای هر رسانه شنیداری، نوشتاری و تصویری کار کاملا معمول ای هست که اصولا برای تامین مخارج مربوط به رسانه لازمه. گزینه کمک مالی به گاهشنود که کاملا هم یک کار داوطلبانه است سمت راست صفحه هست اما تا به حال حتی یک نفر از دوستانی که کیفیت کار گاه شنود براشون اهمیت داره یک دلار هم اهدا نکردن، فارغ از بحث اهدای مالی، بسیاری از دوستانی که کامنت میگذارن و نگران پایین اومدن سطح کیفی برنامه های گاه شنود با گرفتن تبلیغاتی از این قبیل هستن حتی در نظر سنجی مربوط به با کیفیت ترین کارهای گاه شنود شرکت نکردن، نه کامنتی، نه حمایتی، نه انتقادی. چیزی که قطعا برای دست اندرکاران رادیو ارزشمنده توجه شما به رادیوست اما چقدر خوب میشه که بعنوان یک شنونده یک طرفه به قضا نرویم، فکر کنیم شاید دلیلی باشه برای این کار، شاید خیلی های دیگه نظرشون مخالف باشه و سخیف دونستن یک کار در کنار صد ها کار ارزشمند کمی دور از انصافه