برنامه زنده سوم فوریه

تصمیم داشتیم که برای هفته جدید با موضوعات جدیدی برنامه داشته باشیم اما بحثی که در زمینه جنبه های روانی عشق در برنامه زنده قبل داشتیم متاسفانه به علت کمبود وقت به اتمام نرسید و بعلت استقبال شنونده های برنامه زنده تصمیم گرفتیم که این هفته هم بحث رو به پایان برسونیم و اگه فرصتی شد در زمینه ادبیات معاصر و نگرش اون به عشق هم چند دقیقه ای صحبت خواهیم کرد .

یک قسمت هم برای مجله سینما وقت گذاشتیم که باز هم بسته به میزان علاقه مندی شنونده ها به مطالب قبلی قابل ارائه است و اگه فرصت نشد اون رو موکول به هفته های آینده میکنیم .

متاسفانه در اجرای زنده با مضیقه مجری و برنامه ساز روبرو هستیم و الان چند هفته ای هست که فقط یک گروه برنامه رو اجرا میکنن . در این خصوص با چند نفر صحبت کردم و قولهایی هم در این خصوص داده شده اما هنوز خبری نیست و شنونده های برنامه زنده میبایست این گروه فعلی رو تحمل کنن .

البته از حق نگذریم برنامه زنده مشکلات خاص خودش هم داره . داشتن حضور ذهن و اشراف به موضوع مورد بحث و همینطور مطالعه کافی و اضافی در خصوص پیرامون اون که به اعتماد بنفس مجری برنامه کمک میکنه … این مسایل باعث میشن که گروه پخش زنده موظف باشه در طول هفته برای برنامه آتی درگیر باشه . بهر حال کیفیت برنامه ، اولویت اصلی کار ماست و داریم حداکثر تلاشمون رو هم در این زمینه انحام میدیم .

شما برنامه های ما رو گوش میدین . شما بهتر از هر کسی میتونین نقاط قوت و ضعف ما رو بهمون بگین و ما همیشه منتظریم که از شما بشنویم که برای بهبود کارمون باید چکار هایی انجام بدیم .

ممنون از لطف همگی شما دوستان

امیر حسین

1 دوست داشتمش

2 Responses

  1. من says:

    فکر کنم بدی نباشه یه پست توی صفحه فیس بوک قاصدک بگذارید و تغییرات وبسایت رو اعلام کنید. مثل همین گاه نوشت که اضافه شده

  2. امیرحسین says:

    فکر کنم یکی دوبار این کار رو کردیم . البته باز هم تکرار میکنیم .