نخستین نوشته

 

داشتن یک صفحه که در یک رسانه شنیداری بتوان نوشت و با نوشتن با مخاطب ارتباط برقرار کرد پیشنهاد من بود . واقعیتش بنظرم با اینکه رسانه های شنیداری و دیداری بیشترین مخاطب رو در جامعه امروزی داره ؛ اما نوشتن و خواندن هم صفای خودش رو داره و احساس کردم فرصت مناسبی باشه که با مخاطب های خودمون هم ارتباطی نوشتاری داشته باشیم و برای همین از محمد که مسئول سایت هست خواهش کردم که این بخش رو به صورت آزمایشی در سایت داشته باشیم تا در صورت استقبال مخاطب به مجموعه نوشتار ادامه دار تبدیل بشه .

هفته گذشته سایت با دو داستان کوتاه خوب و زیبا از مائده .م به اسم “کلافه گی” و مهشید امیر شاهی به اسم ” سار بی بی خانوم” بروز شد که هر دوی این داستانها مورد توجه دوست داران سایت قرار گرفت . کلا شنیدن داستان با صدا و لحن نویسنده اش خیلی دلچسبه و داستان کلافه گی این خاصیت رو داشت . سار بی بی خانوم هم اجرای فوق العاده ای داشت و شنیدنش رو به همه دوستان توصیه میکنم . در کنار اون حتما باید اشاره ای هم به شعر های اجرا شده توسط “شیرین” داشته باشم . حسی که شیرین به شعر ها منتقل مینکنه بی نظیره .

چیزی که برای من جالب و البته پیش پینی شده بود استقبال خیلی خوب دوستان این سایت از برنامه “شگفتی های ژاپن” بود که بسیار برنامه خوب و خوش ساختی هست و حتی خود من هم بی صبرانه در انتظار قسمت بعدی هستم که یه امید خدا در هفته آینده قسمت سوم اون رو در سایت تقدیم خواهیم کرد .

اما از برنامه زنده هم باید براتون بگم که آخرین برنامه ای که اجرا شد و در سایت هم برای شنیدن موجوده ؛در بخش اول به مجله موسیقی با اجرای الهام و  بصورت اختصاصی به روایت “عشق” اختصاص داشت که از دو جنبه ادبی ( که من اجرا کردم) و نگاه روانشناسی که نرگس و احسان اجرا کردند . خوشبختانه تعداد نظراتی که در طی برنامه زنده از طرف شنونده ها در فیس بوک داده شد قابل توجه بود و نشون از علاقه مندی شنونده های برنامه زنده داشت و با توجه به اینکه بحث به پایان نرسید تصمیم گرفتیم که برنامه رو در هفته آینده هم ادامه بدیم .

تغییرات در سایت هم جهت دسترسی آسونتر به مطالب سایت قابل توجه بوده . در قسمت بالا و سمت راست سایت بخش تصادفی یا ” بشنوید از قاصدک” هر بار یک قسمت از برنامه های پیشین رو نمایش میده و خوشبختانه با وجود آرشیو جالب توجه گاهشنود هر بار شاهد برنامه های جالب و شنیدنی در سایت هستیم . همه نغییرات سایت رو مدیون محمد هستیم که یکتنه زحمت سایت رو میکشه و دستش درد نکنه .

در انتها هم  باید تاکید کنم که کار همه دوستان من در گاهشنود کاری داوطلبانه هست و دوستان واقعا با عشق و بدون هیچ چشمداشتی وقت خودشون رو در اختیار ما میگذارن و با ما همکاری میکنن . از همینجا از همه دوستداران و علاقه مندان به همکاری با گاهشنود چه در بخش برنامه های زنده و چه در بخش سایت دعوت میکنم در هر قسمتی که علاقه دارن به کمک ما بیان تا در کنار هم کیفیت این سایت رو هر چه بیشتر بالا ببریم .

ممنون از لطف شما

امیر حسین

1 دوست داشتمش

5 Responses

 1. امین says:

  سلام
  ارتباط نوشتاری ایده خوبیه.امیدوارم ازش استقبال بشه.توصیه میکنم به جای حالت وبلاگ نویسی از آنچه که گذشت یا قصد انجام دارید،به صورت منظم و سازمان یافته مباحث تکمیلی مربوط به برنامه های زنده یا ضبط شده رو که امکان پخش نداشته توی این قسمت بگذارید و لینکش رو هم توی مطلب اصلی،حالا یا توی سایت یا توی صفحه قیس بوک،علاوه بر این میشه مواردی رو که امکان اجرا نداره به صورت نوشته به اشتراک گذاشت.

 2. امیرحسین says:

  ایده خوبیه . ما یک سری کارهای نموداری و یا تکمیلی میکنیم که میتونیم اینجوری ارائه اش بدیم . سبک وبلاگی نوشتن هم بنظرم خیلی دوستانه میامد و فکر میکردم با مخاطب راحت تر میشه ارتباط برقرار کرد . ممنون از نظرت امین جان

 3. من says:

  حتما ! حتمن اشتباه است ! :)

 4. من says:

  راستی من سبک وبلاگی رو بیشتر دوست دارم. احساس پشت صحنه دیدن به آدم میده!

  پ.ن: می ترسم از اون روزی که طراح وبسایت این بغل سوال مشتق-انتگرال بپرسه ازمون! :دی

 5. امیرحسین says:

  نگران نباش . ما همه مون مشتق و انتگرال یادمون رفته . اگه جدول ضرب لازم شد حتما میذاریم .