داستان کوتاه – جوراب شیشه‌ای

مژگان عباسلو پزشک است و دغدغه‌ی نوشتن دارد. دو مجموعه شعر «مثل آوازهای عاشق تو» و «شاید مرا دوباره به خاطر بیاوری» از این شاعر و نویسنده ی معاصر تا کنون منتشر شده است. از سال ۱۳۸۱ وبلاگ مینویسد. داستانهایی که در وبلاگ «مژگان‌بانو» گذاشته است، منتخبی هستند از مجموعه داستان در دست انتشار با نام «انگار خواب دیده باشم».

اجرا: سپیده عباسی
میکس: سحر م
پوستر: علی آ

109 دوست داشتمش

17 Responses

 1. دستتون درست.
  چه خوش صداست این بانو. حیف که داستان بهتری از نویسنده بهتری نخوندن.
  توی سرمای ایالت ما – ماساچوست- گرمم کردید. نفستون گرم.

 2. اول می ترسیدم این را از مجله ی جوانان که داستان مرا ناقص و نصفه نیمه بعد از احراز رتبه ی اول در جشنواره ی دانشجویان استان تهران، چاپ کرد برداشته باشید. تا آخر که گوش دادم مطمئن شدم از سایت ” مژگان بانو” نسخه ی اصل را برداشته اید. خیلی قشنگ خوانده این بانو. یادم هست در جلسه ی نقد این داستان در حضور استاد سمیعی و استاد گودرزی – منتقدان و داستان نویسان معروف – مجبور شدم این داستان را به طور کامل در حضور حضار بخوانم، مطمئنم خیلی از حضار بیچاره تا آخر داستان خواب رفته بودند… صدای نویسنده به خوشی صدای این بانوی گوینده نبود آخر. بیشتر بخوانند برای ما. داستانهای بهتر از نویسنده های خوب تر.

 3. محسن says:

  کولی گفت بود: چشماش سگ دارن…

 4. سلام
  فوق العاده بود

 5. مسافر says:

  سلام
  بی اختیار یاد صدای جادویی فریدون فرح اندوز وشاملو می افتم و اگر معادل زنانه برایش بیابم ژاله کاظمی…کاش بیشتر فرصت کنند شهرزاد قصه گو و از خوانده هایشان برایمان بخوانند که صدایشان دل نشین است و زیبایی قصه را دو برابر می کند… موفق باشید.

 6. سپیده says:

  مژگان بانوی عزیزم، نمی دانی که حرف هایت یک دنیا امید و گرما و انرژی در دلم روان کرد… گونه هام از تعریف و تمجیدهایت گل انداخت….
  کار اولم بود و می دانم جا برای بهتر شدن زیاد دارد، اما بی نهایت خوشحالم که شما اینقدر دوستش داشتید… خیلی خوشحالم…
  سالهاست که این داستانت را به حد بی نهایت دوست داشته ام و دارم و برای همین هم این کار را به عنوان اولین کار انتخاب کردم… یکی از زیباترین هاست بی شک…
  قلمت همیشه سبز و مانا

 7. قربان تو بانوی فرهیخته ی ما.

 8. میترا says:

  بالاخره موفق به دانلود شدم.

  عالی بود.
  امیدوارم شاهد کارهای بیشتری باشیم.

  موفق باشی سپیده بانو.

 9. مهرداد says:

  عالي بود.خيلي تاثير گذار بود.

 10. الهه says:

  بی نظیره

 11. علی says:

  عالی بود… آفرین به این خانم

 12. نارسیس says:

  سلام
  بسیار بسیار زیبا و پراحساس بود ، هم اجرا و هم داستان ….

 13. نرگس says:

  خیلی زیبا بود. صدای قشنگی داری سپیده جان.

 14. بسیار بسیار عالی ….هم داستانی بسیار روان و پر کشش و هم اجرایی بسیار دلفریب و خوش آوا…درود بر این همه نشاط و پویایی….و هم سپاس از امیر حسین جان با حسن انتخابشان .

 15. Saman says:

  عالی <3

 1. 22/02/2012

  […] این داستان به همراه چند داستان دیگرم از جمله آن شب بارانی و … برنده رتبه ی نخست جشنواره سراسری دانشجویان استان تهران شده است. می توانید آن را به جای خواندن، با صدای خوش سپیده عباسی دانشجوی دانشگاه کلگری کانادا و گوینده ی گاهشنود قاصدک، گوش کنید.  […]

 2. 12/04/2012

  […] این داستان به همراه چند داستان دیگرم از جمله آن شب بارانی و … برنده رتبه ی نخست جشنواره سراسری دانشجویان استان تهران شده است. می توانید آن را به جای خواندن، با صدای خوش سپیده عباسی دانشجوی دانشگاه کلگری کانادا و گوینده ی گاهشنود قاصدک، گوش کنید.  […]