ویژه برنامه مسابقات جهانی کشتی ۲۰۱۱ استانبول: مصاحبه با “مهدی رستم پور”

مسابقات جهانی کشتی ۲۰۱۱ استانبول از ۱۲ تا ۱۸ سپتامبر برگزار می شود. سعی بر آن داریم که در یک مجموعه دوقسمتی به پوشش خبری این مسابقات بپردازیم.  قسمت اول این مجموعه شامل مصاحبه با کارشناس ورزشی “مهدی رستم پور” می باشد. علاقمندان می توانند تفسیر نتایج مسابقات را توسط مهمان ویژه در قسمت دوم و پس از پایان مسابقات دنبال کنند.

مصاحبه: الهام

ضبط: مسلم

انتخاب موسیقی: کارا، الهام

میکس: علی ه3 دیدگاه‌

 1. alirajabi57 گفت:

  agha mehdi dam shoma garm khabarhat toope tope

 2. شنونده گفت:

  من دلم میخواد بدونم این برنامه ی طولانی در مورد کشتی واقعا چقدر طرفدار داره؟!

 3. قاصدک گفت:

  سلام بر دوستِ عزیزی که با شناسه “شنونده” کامنت گذاشتی‌ و مرسی‌! برنامه کشتی‌ با هدفِ پوششِ خبری مسابقات جهانی‌ کشتی‌ تهیه شده. ۲ نکته مهم در انتخابِ این برنامه تاثیر گذاشته: ۱. کشتی ورزش ملی‌ و اولین ورزش مدال آور کشورمون ایران هست. ۲. مسابقات جهانی‌ در هر رشته ورزشی از اهمیت بالایی برخوردار هست. این مسابقات سالی‌ ۱ بار اتفاق میافته و اینکه یک رادیو ایرانی‌ ۱ یا ۲ برنامه ش رو سالی‌ ۱ بار به ورزش ملی‌ کشور اختصاص بده قابل قبول هست.

  و اما در مورد تعداد هواداران این برنامه و این رشته ورزشی: این برنامه تا به حال ۱۱۶۶ هیت داشته که یکی‌ از پر بیننده‌ترین لینک‌های رادیو میتونه محسوب بشه. شاید در ادمونتون طرفدار زیادی نداشته ولی‌ یکی‌ از اهداف رادیو داشتن مخاطب در همه شهرهای جهان هست. بیشتر مخاطبین این برنامه از ایران بودن و این خیلی‌ خوبه!

  اگر مایل بودین میتونیم تصویر نمودار آماری این برنامه رو باهاتون به اشتراک بذاریم.

  باز هم ممنون که برنامه‌های رادیو رو دنبال میکنی‌!

  قاصدک

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.